FIMS Projekty i produkcja urządzeń elektronicznych
Strona główna
Projekty
Model współpracy
Przegląd projektów

Inne usługi
Kontakt

Przegląd projektów

EscoBar - elektroniczny licznik piwa

Producent elektronicznych liczników piwa Escobar zamówił nową wersję urządzenia, zgodną programowo z poprzednią. Z znacznym stopniu przebudowaliśmy układ elektroniczny licznika, dodaliśmy nowe funkcje. Zamiast klawiatury mikrostykowej wprowadziliśmy klawiaturę membranową - bardziej estetyczną i niezawodną.
Nowy projekt został zoptymalizowany pod kątem łatwości produkcji i niezawodności.
Więcej informacji o urządzeniu można przeczytać na stonie producenta.

IMS - internetowy monitor siłowni

Na zlecenie czołowego polskiego producenta zasilaczy impulsowych i siłowni prądu stałego, opracowaliśmy moduł komunikacyjny pozwalający na zdalne zarządzanie siłowniami przez sieć Internet.
IMS udostępnia zarządzanie i monitorowanie stanu jednocześnie przez SNMP i HTTP (www). Protokół SNMP jest używany powszechnie do zarządzania sieciami rozległymi, pozwalając na automatyczne zbieranie danych historycznych i generowanie alarmów. Dostęp przez www daje prostą w obsłudze możliwość kontroli pracy siłowni. Połączenie z siecią internet odbywa się przez ethernet z prędkością 100Mbit/s. Moduł może być zasilany z typowego napięcia telekomunikacyjnego -48V lub napięcia 12V. Urządzenie mieści się w obudowie mocowanej na szynę TS35 o szerokości 53 mm.

Lector - własny projekt FIMS

Na zamówienie Muzeum Łużyckiego w Zgorzelcu, a także widząc zapotrzebowanie na rynku na tego typu urządzenie, w 2009 roku opracowaliśmy publiczny odtwarzacz komunikatów Lector.
Jego projekt był dobrym sprawdzianem możliwości firmy. Od zamówienia do wyprodukowania pierwszej parii seryjnych urządzeń upłynęły 2 miesiące, a projekt zawierał w sobie wszystkie elementy naszego zakresu usług projektowych Dzięki odpowiedniej reakcji na pojawiające się trudności, projekt został zakończony w terminie.Aktualizacja: Tue Aug 30, 2016